Çocuklar İçin Labirentine

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Willy Moonberg
Eğitici oyunların en geliştiricisi çocuklar için üretildi. Bu mükemmel özelliklere sahip olan oyunu hemen indirin.

 Zihinsel gelişimi hızlandırmak için üretilmiş olan bu oyun okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özelliklerini dikkate almıştır. Her çocuk oyun oynamayı sever. Bu durum çocukların yararına olacak şekilde kullanılmalıdır. Oyun çocukların en kolay öğrenme yoludur. Ve çocuklar oyun ile öğrendikleri bilgilere daha çok hakim olur. Böylece çocukların oyun ile öğrenebilmesi için bu eğitici oyun üretilmiştir. Çağımızın çocukları artık teknolojik aletlerle çok yakından ilgileniyor. Bu durum da göz önüne alındığında çocukların bu durumdan yararlanabilmeleri için bu eğitici oyunlar telefon ve tabletlere yüklenmelidir. Çocukların oynadığı bu geliştirici oyunlar sayesinde anne ve babaların da içi rahat edecektir.

 Bu oyunda çocuklara bir labirent verilecek ve bu labirentte bazı tehlikeler olacak. Tehlikeleri atlatarak labirentten çıkmayı başaran çocuklar yeni bir labirente girme şansına sahip olacaklar. Fakat bu oyunda zaman sınırı vardır. Süre aşımına uğrandığı zaman çocuklar otomatik olarak yanmış olacak. Çocukların zihinsel gelişimini desteklerken bir yandan da zaman kavramını öğretmesi çocukların el göz koordinasyonunu da geliştirecektir.

 Çocukların pek çok gelişim alanını destekleyen bu oyun onların daha bilinçli olmasını da sağlayacak. Bu mükemmel özelliklere sahip olan oyunu siz de kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Çocuklar İçin Labirentine indir